pikno jest woko nas 1 20180219 1793769097Piękno jest wokół nas i przeważnie tkwi w małych i najmniej oczywistych rzeczach. Zrozumiała to doskonale Pani Maria Strzelec i nie chcąc zachowywać dostrzeżonego piękna świata tylko dla siebie zrobiła coś, co na pewno w pamięci wielu z nas zachowa się na długo.

Uchwyciła wyjątkowe chwile i zamknęła je w zdjęciach.

Zrobiła to w iście delikatnym stylu bowiem pokazała nam chwile ulotne i tak codzienne, a jednak wyjątkowe i piękne. Otóż tematem wielu jej fotografii są momenty, które przychodzą i odchodzą za mrugnięciem oka, krople rosy zwisające porankiem z młodych gałązek, wiosenny wschód słońca, trzepot skrzydeł motyla czy groza nadchodzącej burzy, a w końcu jej potężne pioruny.

To tylko kilka przykładów tego co Pani Maria łapie w chwili i zamyka na swoich fotografiach. Pokazuje piękno świata i jego ulotność. W jej fotografiach nie ma kłamstwa, są jakie są bo są prawdziwe i ukazują świat takim jakim ona go widzi.

Doskonałą okazją do zobaczenia świata jej oczami był wernisaż fotografii, który odbył się 16 lutego w Domu Kultury w Woli Batorskiej. Prezentujący jedne z najlepszych zdjęć Pani Marii i otwarty krótką przemową Dyrektor Centrum Kultury Małgorzaty Gajdy, przyciągnął licznych gości. Stałych bywalców Domu Kultury, jak i tych całkiem nowych, a także licznych bliskich i znajomych Pani Marii.
Wszyscy byli oczarowani wystawą i zaskoczeni umiejętnościami autorki. Miła atmosfera, słowa gratulacji i zachwytu, piękne bukiety kwiatów i słodkie poczęstunki. To wszystko przyczyniło się do bardzo udanego wernisażu, który sprawił wiele radości naszej Pani fotograf, która wraz z Domem Kultury w Woli Batorskiej, wszystkich tych którzy z różnych przyczyn nie dotarli na wernisaż, wciąż zaprasza do podziwiania wystawy w ciągu najbliższego miesiąca.

Renata Siwek
instruktor Domu Kultury w Woli Batorskiej

  • Piękno jest wokół nas _1
  • Piękno jest wokół nas _2
  • Piękno jest wokół nas _3
  • Piękno jest wokół nas _4
  • Piękno jest wokół nas _5
  • Piękno jest wokół nas _6

więcej foto relacja