Czytaj więcej...ZUMBA  KIDS
Twoje dziecko uwielbia się ruszać. Ma mnóstwo energii, którą chce spożytkować.

I właśnie Zumba Kids daje mu możliwość radosnej zabawy połączonej ze zdrową aktywność,
radosnego tańca połączonego z fitnessem, która nie tylko pozwala się odprężyć i zrelaksować.

Zumba kids wspomaga koordynację ruchowo - wzrokową, pamięć, koncentrację, spostrzegawczość poprzez zapamiętywanie kroków i szybkiego tempa do muzyki latino, kształtuje sylwetkę, poprawia gibkość ciała, dynamikę i sprężystość ruchu, wpływa na umuzykalnienie, pomaga dbać o odpowiednią wagę ciała. Jako forma zespołowa uczy zdrowej rywalizacji, umiejętności pracy zespołowej i wzajemnego zaufania.
Zumba wspomaga harmonijny rozwój dziecka.

Zajęcia prowadzone w grupach wiekowych. Instruktorzy uwzględniają możliwości rozwojowe dzieci i sukcesywnie zwiększają
stopień trudności

Czytaj więcej...ZUMBA FITNESS
Zumba fitness to połączenie fitnessu i tańca. Jeżeli myślisz, że nie tańczysz, nie masz poczucia rytmu, jesteś troszeczkę krągła i nie dasz rady, to bardzo się mylisz.

Każde zajęcia to świetna impreza, wśród ludzi pełnych pasji i dobrego nastawienia do życia. To także niepowtarzalna atmosfera i muzyka.

Spalamy tutaj tysiące kalorii bawiąc się.

Tutaj nikt nie pokazuje kroków. Powtarzamy ruchy, naśladujemy Pawła i zaczynamy się bawić. Nie ma znaczenia, że coś nie wychodzi, że stanęłaś by nabrać tchu, że kroki nie wychodzą, że coś się poplątało.
To nie jest ważne! Trzeba dać się ponieść energii i muzyce, zapominamy o wszelkich problemach, spalać kalorie i świetnie się bawić.