Czytaj więcej...Cztery młode artystki plastyczki, które rozwijają swoje talenty w Domu Kultury w Zabierzowie Bocheńskim odniosły sukces w IV Międzynarodowym Konkursie Plastycznym „Przyroda w Kolorach”, organizowanym przez Młodzieżowy Dom Kultury w Krakowie. 

Gabriela Magda za swoją pracę zdobyła zaszczytne II miejsce
Karolina Wilk nagrodzona została wyróżnieniem
Agnieszka Widomska - Smóła i Justyna Marzec nagrodzone zostały nominacją do wystawy

Czytaj więcej...Parafialna Grupa Teatralna działająca przy Domu Kultury w Woli Zabierzowskiej, zajęła zaszczytne II miejsce w XXXIV Archidiecezjalnym Przeglądzie Amatorskich Zespołów Teatru Religijnego im. Kardynała Karola Wojtyły.

Młodzi aktorzy amatorzy zaprezentowali w konkursie spektakl zatytułowany Dzień, w którym umarł Chrystus, w reżyserii Marii Baran i ks. Piotra Zioło.

Premiera przedstawienia odbyła się w Niedzielę Palmową, 13 kwietnia 2014 w Domu Kultury w Woli Zabierzowskiej, a następnie Jury oceniało spektakl 24 kwietnia 2014 w ramach konkursu.

Czytaj więcej...W konkursie plastycznym zatytułowanym "Lolek - Karol - Jan Paweł II - Święty", który zorganizował Dom Kultury w Zabierzowie Bocheńskim wzięły udział dzieci i młodzież z Domu Kultury w Zakrzowcu.

I miejsce zdobyła uczennica I klasy Gimnazjum Aleksandra Sumara za pracę pt " PIERWSZA PARAFIA MŁODEGO WIKARIUSZA KAROLA WOJTYŁY - NIEGOWIĆ ".

II miejsce w kategorii klasy IV do VI zdobyła Justyna Jasonek, uczennica klasy IV Szkoły Podstawowej w Podłężu. Praca jej przedstawiała Papieża Polaka nad Morskim Okiem.

Multithumb found errors on this page:

There was a problem loading image 'images/joomgallery/originals/najpikniejsze_pisanki_solne_2014_259/najpikniejsze_pisanki_solne_2014_3_20140411_1249976405.jpg'
There was a problem loading image 'images/joomgallery/originals/najpikniejsze_pisanki_solne_2014_259/najpikniejsze_pisanki_solne_2014_3_20140411_1249976405.jpg'

Czytaj więcej...O 15 lat w okresie poprzedzającym Wielkanoc w Muzeum Żup Krakowskich w Wieliczce organizowany jest konkurs na najpiękniejszą pisankę z soli. Uczestnicy zajęć plastycznych w Domu Kultury w Zabierzowie Bocheńskim biorą w nim udział od początku. 

9 kwietnia 2014, dwie dziewczynki Wiktoria Bożek i Karolina Wilk, uczennice klasy piątej szkoły podstawowej zdobyły wyróznienia. W konkursie uczestniczyła również Julia Gawłowska z klasy czwartej.