Rankiem 16 listopada 2013 trzy zespoły seniorów wyjechały do Warszawy były uczestniczyć w zmaganiach XI Ogólnopolskiego Przeglądu Amatorskiej Twórczości Artystycznej Seniorów – Teraz My.
Dwa zespoły reprezentujące Gminę Niepołomice wróciły z nagrodami. Występując w kategorii piosenka - Zespoły Folklorystyczne zdobyły:

teraz my 2013 2 20131118 1428144126II miejsce
- Zespół Folklorystyczny „Wolańska Muza” - Dom Kultury w Woli Zabierzowskiej - Centrum Kultury w Niepołomicach

 

teraz my 2013 4 20131118 1199752923wyróżnienie - Zespół Obrzędowy „Nasza Wola” Wola Batorska - Centrum Kultury w Niepołomicach

 

W Okęckiej Sali Widowiskowej trzy zespoły seniorów, delegowane przez Centrum Kultury w Niepołomicach prezentowały swoje piosenki. W tym roku były to: Zespół śpiewaczy Wolańska Muza z Domu Kultury w Woli Zabierzowskiej, Zespół śpiewaczy Zabierzanie z Domu Kultury w Zabierzowie Bocheńskim oraz Grupa obrzędowo - śpiewacza Nasza Wola z Domu Kultury w Woli Batorskiej.
Wszystkie zespoły wystąpiły w kategorii piosenka. Dwóm pierwszym zespołom akompaniował na akordeonie i heligonce Aleksander Ostrowski

Przez dwa dni 16 i 17 listopada 2013 na scenie można było zobaczyć 144 prezentacje, w wykonaniu 1354 uczestników. Podczas przeglądu seniorzy prezentowali różne formy sceniczne: taneczne, wokalne, instrumentalne, teatralne i kabaretowe. Występowali jako soliści i w zespołach. 

Prezentacje oceniało jury w składzie:
Katarzyna Sokołowska - profesor Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie, Wydział Edukacji Muzycznej
Waldemar Wielgosz - międzynarodowy sędzia tańca towarzyskiego, instruktor
Karolina Muszalak - Buława - aktorka filmowa i teatralna.