„Teraz My” pod taką nazwą odbywa się corocznie Ogólnopolski Przegląd Amatorskiej Twórczości Artystycznej Seniorów, którego organizatorem jest Dom Kultury Włochy w Warszawie.

W sobotę 17 listopada 2012, wczesnym rankiem trzy zespoły seniorów delegowane przez Centrum Kultury w Niepołomicach wyjechały do Warszawy, by reprezentować Gminę Niepołomice. Były to Zespół śpiewaczy Wrzos, Grupa śpiewaczo – obrzędowa Nasza Wola z Woli Batorskiej oraz Grupa śpiewacza Wolańska Muza wraz z Kapelą Ludową Wolanie z Woli Zabierzowskiej. Zespoły te na co dzień działają w miejscowych Domach Kultury.

W Okęckiej Sali Widowiskowej podczas tegorocznej X edycji przeglądu, trwającego dwa dni można było oglądnąć 152 prezentacje w wykonaniu ponad 1100 seniorów z całej Polski. Seniorzy prezentowali swoje dokonania w 8 kategoriach, m.in. były to: soliści, zespoły wokalne, instrumentalne, chóry, grupy taneczne, teatr, kabaret, monodram, zespoły folklorystyczne.

Występy oceniało jury w składzie: Katarzyna Sokołowska – prof. Uniwersytetu Muzycznego im. F.Chopina w Warszawie, Barbara Dziekan - prof. Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi, Ewa Kuklińska - tancerka, choreograf i piosenkarka.

Po wysłuchaniu wszystkich prezentacji w poszczególnych kategoriach jury przyznało nagrody główne Grand Piix dla najlepszych solistów oraz dla zespołów wieloosobowych oraz nagrody za zajęcie miejsc z poszczególnych kategorii.

W kategorii zespołów folklorystycznych jury przyznało I miejsce dla Grupy śpiewaczo – obrzędowej Nasza Wola z Domu Kultury w Woli Batorskiej, a II miejsce Grupie śpiewaczej Wolańska Muza wraz z Kapelą Ludową Wolanie z Domu Kultury w Woli Zabierzowskiej.

Zespół śpiewaczy Wrzos rywalizujący z 50 innymi zespołami w swojej kategorii tym razem nie zdobył nagrody, ale zdobył kolejne cenne doświadczenie i możliwość prezentacji dla licznej publiczności.