od lew Klaun Feliks w ramce z kolorowych kostek w prawi zaproszenie na speklakl Szczesliwy i warsztaty uluzjonstyczne

 

Dom Kultury w Woli Batorskiej zaprasza dzieci z opiekunami na spotkanie z Klaunem Feliksem, który tym razem zaprezentuje spektakl zatytułowany SZCZĘŚLIWY, a po jego zakończeniu zaprosi dzieci na wspólne warsztaty iluzjonistyczne

Spektakl SZSZĘŚLIWY I WARSZTATY ILUZJONISTYCZNE

27 maja 2023 godz.10.00 – 12.00

Klaun Feliks wędruje po świecie w za dużych butach, ciągnie za sobą wózek, przepełniony kolorowymi walizkami, a w sercu niesie klaunowskie – wesołe i mądre odczuwanie świata.

Gdy Klaun Feliks znajduje na swojej drodze płatek róży, jest przekonany, że ktoś zostawił go celowo, aby komuś innemu sprawić radość. Grosik na chodniku to według niego obdarowanie ogromnym bogactwem. W oczach Klauna płatek, grosik, piórko… odmieniają – upiększają świat.

Dzięki swojemu optymizmowi Feliks sprawia, że rzeczy niepozorne stają się ważkimi, że z drobiazgów rodzi się piękno, a pustka okazuje się być pełnią, słowem robi „coś z niczego”.

A ponieważ klaun właściwie powinien umieć wszystko, Feliks również trochę za bardzo się popisuje, angażując do tego publiczność. Gdy spektakl nabiera cech wielkiej improwizacji, Klaun Feliks wie, że prowadzi ona do czegoś pięknego.

Po zakończeniu spektaklu dzieci będą mogły uczestniczyć w warsztatach iluzjonistycznych podczas, których wspólnie z Feliksem wyczarują m.in. karty, piłki, instrumenty muzyczne oraz żywe kwiaty. Popróbują swoich sił w żonglowaniu i robieniu różnych sztuczek. A wszystko to w piękny i zaskakujący sposób.

Spektakl dla widzów od trzech do stu lat.

Klaun Feliks - Andrzej Talkowski
Reżyseria, scenariusz i wykonanie
: Andrzej Talkowski

Czas spektaklu – 60 min. oraz 60 min. warsztaty

Wstęp wolny - zapraszamy

  • wstęp wolny