intensywny okres wystpow 1 20161006 1101362048Zanim zdążyły opaść emocje po wspólnym wyjeździe zespołu do Muszyny, a tu już kolejny wyjazd wczesnym popołudniem 29 września 2016 na Spotkanie Seniora, tym razem zorganizowane w Zajeździe Celtyckim przez Zarząd Polskiego Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy w Niepołomicach. Nasz udział rozpoczął się oprawą muzyczną Mszy Świętej w kościele parafialnym w Podłężu, gdzie zaśpiewaliśmy pięć pieśni religijnych.

Następnie, zgodnie z programem przejechaliśmy do Zajazdu Celtyckiego w Zakrzowie, gdzie odbywała się zasadnicza część.
Tutaj po oficjalnym powitaniu seniorów i zaproszonych gości przez pana Mikołaja Jarego, w obecności Burmistrza Romana Ptak, sponsora Jarosława Pieprzyce wraz z małżonką, prezes Wandy Szelągowskiej oraz księdza prałata Tomasza Boroń wystąpił nasz zespół.

Zespół śpiewaczy Wrzos wraz z Kapelą pod przewodnictwem Macieja Ziobro rozbawił zebranych rencistów i emerytów wspaniałym śpiewem, tworząc miłą atmosferem do wspólnego biesiadowania. Słuchający nagrodzili nas gromkimi brawami. Po występie pani Maria Baran w trakcie rozmowy z Burmistrzem odebrała wyrazy uznania i gratulacje za wspaniały koncert. Nasza prezentacja zyskała tak wysokie uznanie, że zostaliśmy zaproszeni na kolejne w Urzędzie Powiatowym w Wieliczce oraz do Zarządu Wojewódzkiego Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Krakowie przez panią prezes Wandę Szelągowską.

Dzień później, 30 września 2016 wypadł termin tegorocznego XXI Przeglądu Amatorskich Zespołów Artystycznych „Złota Jesień 2016” w Nowohuckim Centrum Kultury, w którym corocznie uczestniczymy. I kolejny koncert.

Przewodnicząca Oddziału Rejonowego P.Z.E.R.iI. Kraków Nowa Huta pani Mirosława Miśta powitała przybyłych gości i przybyłe zespoły. W tym roku Zespół śpiewaczy Wrzos pod kierownictwem Marii Baran otwierał przegląd występując jako pierwszy, spośród 20 zespołów uczestniczących w przeglądzie.

Nasz występ okazał się znów Hitem dnia. Dzięki świetnej Kapeli z Maciejem Ziobro na czele i naszym śpiewaniem.
Brawa brzmiały bez końca!

Zespół Wrzos wraz z naszą Marysią i Maciejem jest dumny z występu. – Oby tak dalej.

Janina Węgrzyn
Zespół śpiewaczy Wrzos

  • Intensywny okres występów_1
  • Intensywny okres występów_2
  • Intensywny okres występów_3
  • Intensywny okres występów_4
  • Intensywny okres występów_5
  • Intensywny okres występów_6

więcej fotorelacja