wrzos na jubileuszu seniorow w nowej hucie 2 20161129 197828383323 listopada 2016 Seniorzy z Nowej Huty świętowali swoje Jubileusze. Jubileusz 20 lecia Miejskiego Dziennego Domu Pomocy Społecznej i Jubileusz 10 lecia Centrum Kultury i Rekreacji Seniorów.
Z takiej to właśnie okazji Pani kierownik Irena Wielod zaprosiła Zespół śpiewaczy Wrzos, abyśmy słowem i śpiewem umilili czas seniorom.

W części oficjalnej zostały wręczone nagrody. Pan Dyrektor Antoni Wiatr otrzymał odznaczenie za wieloletnią pracę dla seniorów. Natomiast zasłużonym pracownikom i seniorom działającym przy Centrum Kultury i Rekreacji zostały wręczone dyplomy.

W koncercie dla bardzo licznej, bo liczące około 270 osób publiczności zaśpiewaliśmy siedemnaście piosenek. Koncert rozpoczęliśmy piosenką pt. Hej w Bielańskim lasku, a zakończyli Lipką zieloną. Repertuar koncertu został pomyślany, by uczestnicy mogli chociaż kilka piosenek zaśpiewać wspólnie z nami. I tak się stało, śpiewaliśmy razem Siedem czerwonych róż, Mariannę oraz Kwiaty kocha i Ciebie. Rozbawieni i weseli nie tylko śpiewali, ale i tańczyli.

Seniorzy ten dzień spędzili bardzo miło i radośnie, a my dostaliśmy gromkie brawa i gorące podziękowania od Dyrekcji Centrum Kultury i Rekreacji Seniorów.

Podczas koncertu towarzyszyła nam kapela w składzie Maciej Ziobro – akordeon, Wiesław Pyzik – kontrabas i Andrzej Balicki – gitara.

Nasze wyjazdy organizuje Maria Baran kierownik Zespołu Śpiewaczego Wrzos. To dzięki Marii i Maciejowi nasz zespół zyskuje coraz większe uznanie. Dziękujemy.

Halina Kurak

Zespół śpiewaczy Wrzos

  • Wrzos na Jubileuszu Seniorów w Nowej Hucie_1
  • Wrzos na Jubileuszu Seniorów w Nowej Hucie_2
  • Wrzos na Jubileuszu Seniorów w Nowej Hucie_3
  • Wrzos na Jubileuszu Seniorów w Nowej Hucie_4
  • Wrzos na Jubileuszu Seniorów w Nowej Hucie_5
  • Wrzos na Jubileuszu Seniorów w Nowej Hucie_6