33 festiwal teatrow dzieci i modziey bajdurek 1 20180209 1325823147Centrum Kultury w Niepołomicach zaprasza do udziału w 33. Festiwalu Teatrów Dzieci i Młodzieży BAJDUREK - eliminacje dla powiatu wielickiego.
I Etap – eliminacje dla powiatu wielickiego odbędą się w Domu Kultury w Zagórzu w dniach 24 - 25 kwietnia 2018 roku od godz. 10.00

Festiwal stwarza możliwość twórczych poszukiwań inscenizacyjnych, scenograficznych, upowszechniania kultury żywego słowa wśród dzieci i młodzieży oraz konfrontacji, wymiany doświadczeń. Stwarza warunki do prezentacji dorobku artystycznego dziecięcych i młodzieżowych zespołów teatralnych, pracujących w szkołach podstawowych, gimnazjach, ogniskach pracy pozaszkolnej, ośrodkach i klubach kultury. Nie wykluczony jest udział przedszkolnych grup teatralnych.

W Festiwalu mogą uczestniczyć grupy teatralne z przedszkoli, szkół podstawowych oraz gimnazjów. Wiek uczestników nie może przekraczać 16 lat.

Wypełnione Karty uczestnika prosimy przesłać do dnia 4 kwietnia 2018 r. na adres:
Centrum Kultury w Niepołomicach, ul. Bocheńska 26, 32 - 005 Niepołomice lub drogą elektroniczną: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.    Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Karta zgłoszenia
Regulamin

Organizatorem głównym Festiwalu jest Małopolskie Centrum Kultury SOKÓŁ w Nowym Sączu, które zaprosi zwycięzcę eliminacji powiatowych do udziału w FINALE odbywającym się 12 - 14 czerwca 2018 r. w Nowy Sączu. Organizatorem etapu powiatowego jest Centrum Kultury w Niepołomicach.