xxix festiwal teatrow dzieci i modziey bajdurek 1 20140127 1727764657Centrum Kultury w Niepołomicach zaprasza do udziału w eliminacjach powiatowych XXIX Festiwalu Teatrów Dzieci i Młodzieży BAJDUREK. 

Eliminacje dla powiatu wielickiego odbędą się w Domu Kultury w Staniątkach

w dniach 29 – 30 kwietnia 2014r.,
inauguracja w pierwszy dzień około godz. 900.

Festiwal stwarza możliwość twórczych poszukiwań inscenizacyjnych, scenograficznych, upowszechniania kultury żywego słowa wśród dzieci i młodzieży oraz konfrontacji, wymiany doświadczeń.

Podczas Festiwalu prezentują dorobek artystyczny dzieci i młodzież zespołów teatralnych pracujących w szkołach podstawowych, gimnazjach, ogniskach pracy pozaszkolnej, ośrodkach i klubach kultury.

Wiek uczestników nie może przekraczać 16 lat.

Wypełnione Karty uczestnika prosimy przesłać do dnia 14 kwietnia 2014r. na adres

Centrum Kultury w Niepołomicach, ul. Zamkowa 5, 32 - 005 Niepołomice lub drogą elektroniczną: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Dodatkowych informacji udziela Krystyna Krupa Samek – Dom Kultury w Staniątkach, tel. 12 281 82 57, od poniedziałku do piątku w godz.14.00 – 18.00.