Dom Kultury w Zagórzu
Zagórze 170
32 – 005 Niepołomice
tel.12 281-80-52
e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Instruktor – Barbara Wdaniec
Instruktor - Krystyna Krupa Samek

czynne:
poniedziałek - godz.12.00 - 22.30
wtorek - godz.13.00 - 21.00
środa - godz.12.00 - 22.30
czwartek - godz.13.00 - 21.00
piątek - godz.12.00 - 20.00

ZAJĘCIA STAŁE 

rodzaj zajęć  realizacja
Język hiszpański
poniedziałek - godz.13.30 - 14.30
Język hiszpański dla dzieci 3+
poniedziałek - godz.14.30 - 15.30
Popołudnie z grami planszowymi poniedziałek - godz.14.00 - 16.00
Klub Seniora poniedziałek - godz.16.00 - 19.00
Tenis stołowy poniedziałek - godz.17.30 - 19.00
Język hiszpański poniedziałek - godz.18.30 - 19.30
Warsztaty tańca ludowego ZPiT Zagórzanie poniedziałek - godz.20.00 - 22.00
Popołudnie z grami planszowymi wtorek - godz.14.00 - 15.00
Stylistki - artystyczne projektowanie ubiorów wtorek - godz.16.00 - 18.00
Niepołomickie Mażoretki - grupa starsza wtorek - godz.16.00 - 18.00
Niepołomickie Mażoretki - grupa młodsza
wtorek - godz.18.00 - 19.30
Aerobik dla dziewcząt i kobiet wtorek - godz.19.30 - 20.30
Indywidualna nauka/doskonalenie gry na gitara, pianino,flet, perkusja środa - godz.15.30 - 18.00
Warsztaty baletowe dla dzieci grupa młodsza środa - godz.17.00 - 18.00
Warsztaty tańca ludowego ZPiT Mali Zagórzanie środa - godz.18.00 - 20.00 
ZPiT Zagórzanie warsztaty wokalne - emisja głosu środa - godz.19.00 - 20.00
Warsztaty tańca ludowego ZPiT Zagórzanie środa - godz.20.00 - 22.00
Indywidualna nauka/doskonalenie gry na pianinie  czwartek - godz.13.00 - 15.15
Muzyczne talenty - warsztaty wokalne dla dzieci
czwartek - godz.15.15 - 16.00
Warsztaty plastyczne dla dzieci
czwartek - godz.14.30 - 16.00
Warsztaty plastyczne dla młodzieży
czwartek - godz.16.00 - 17.30
Tenis stołowy czwartek - godz.17.30 - 19.00
Rękodzieło artystyczne dla młodzieży i dorosłych /I i III czw. m-ca/
czwartek - godz.18.00 - 20.00
Aerobik dla dziewcząt i kobiet czwartek - godz.19.30 - 20.30
Indywidualna nauka/doskonalenie gry na gitara, perkusja, pianino piątek - godz.13.45 - 18.15
Niepołomickie Mażoretki grupa starsza piątek - godz.16.00 - 18.00
Budowa i programowanie robotów /II i IV piątek m-ca/  piątek - godz.16.00 - 18.00 
Język hiszpański dzieci 10+ piątek - godz.16.00 - 17.00
Indywidualna nauka/doskonalenie gry na akordeonie, keyboardzie piątek - godz.16.30 - 18.00
Tenis stołowy
piątek - godz.18.45 - 20.00
Spotkania Koła Gospodyń II piątek m-ca  piątek - godz.19.00 - 21.00