Dom Kultury w Zagórzu
Zagórze 170
32 – 005 Niepołomice
tel.12 281-80-52
e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Instruktor – Barbara Wdaniec
Instruktor - Krystyna Krupa Samek

czynne:
poniedziałek - godz.12.00 - 22.30
wtorek - godz.13.00 - 21.00
środa - godz.12.00 - 22.30
czwartek - godz.13.00 - 21.00
piątek - godz.12.00 - 20.00

NABÓR  NA  ZAJĘCIA  OD  WRZEŚNIA 2018

Zajęcia zostaną uruchomione po skompletowaniu grup

  • Nabór DK Zagórze_1
  • Nabór DK Zagórze_2
  • Nabór DK Zagórze_3
  • Nabór DK Zagórze_4
  • Nabór DK Zagórze_5
  • Nabór DK Zagórze_6
  • Nabór DK Zagórze_7
  • Nabór DK Zagórze_8
  • Nabór DK Zagórze_9
  • Nabór DK Zagórze_10
  • Nabór DK Zagórze_11
  • Nabór DK Zagórze_12
  • Nabór DK Zagórze_13
  • Nabór DK Zagórze_14
  • Nabór DK Zagórze_15
  • Nabór DK Zagórze_16

ZAJĘCIA STAŁE WRZESIEŃ 2018

rodzaj zajęć  realizacja
Podstawy obsługi komputera dla Seniora poniedziałek - godz.12.15 - 14.00
Popołudnie z grami planszowymi poniedziałek - godz.14.00 - 16.00
Tenis stołowy poniedziałek - godz.17.30 - 19.00
Warsztaty tańca ludowego ZPiT Zagórzanie poniedziałek - godz.20.00 - 22.00
Popołudnie z grami planszowymi wtorek - godz.14.00 - 15.00
Stylistki - artystyczne projektowanie ubiorów wtorek - godz.16.00 - 18.00
Warsztaty baletowe dla dzieci grupa starsza wtorek - godz.16.30 - 17.30
Niepołomickie Mażoretki - grupa młodsza
wtorek - godz.17.30 - 19.30
Aerobik dla dziewcząt i kobiet wtorek - godz.19.30 - 20.30
Indywidualna nauka/doskonalenie gry na gitara,
pianino,flet, perkusja
środa - godz.14.00 - 17.45
Warsztaty baletowe dla dzieci grupa młodsza środa - godz.17.00 - 18.00
Warsztaty tańca ludowego ZPiT Mali Zagórzanie środa - godz.18.00 - 20.00 
ZPiT Zagórzanie warsztaty wokalne - emisja głosu środa - godz.19.00 - 20.00
Warsztaty tańca ludowego ZPiT Zagórzanie środa - godz.20.00 - 22.00
Indywidualna nauka/doskonalenie gry na pianinie czwartek - godz.14.30 - 15.15
Muzyczne talenty - warsztaty wokalne dla dzieci
czwartek - godz.15.15 - 16.00
Warsztaty plastyczne dla dzieci
czwartek - godz.14.30 - 16.00
Warsztaty plastyczne dla młodzieży
czwartek - godz.16.00 - 17.30
Tenis stołowy czwartek - godz.17.30 - 19.00
Rękodzieło artystyczne dla młodzieży i dorosłych
I i III czw. m-ca
czwartek - godz.18.00 - 20.00
Aerobik dla dziewcząt i kobiet czwartek - godz.19.30 - 20.30
Popołudnie z grami planszowymi piątek - godz.14.00 - 15.00
Indywidualna nauka/doskonalenie gry na gitara,
perkusja, pianino
piątek - godz.15.15 - 19.45
Niepołomickie Mażoretki grupa starsza piątek - godz.16.00 - 18.00
Budowa i programowanie robotów II i IV piątek m-ca  piątek - godz.16.00 - 18.00 
Tenis stołowy
piątek - godz.18.15 - 19.45
Spotkania Koła Gospodyń II piątek m-ca  piątek - godz.19.00 - 21.00