Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Czytaj więcej...Domy Kultury w Woli Batorskiej i Zabierzowie Bocheńskim w najbliższy poniedziałek zapraszają najmłodszych do oglądania przedstawień teatralnych. Aktorzy Teatru Blaszany Bębenek zabiorą was w krainę bajek i baśni.

Czytaj więcej...Centrum Kultury w Niepołomicach zaprasza do zapisów na zajęcia artystyczne organizowane od września w Domach Kultury. W bogatej ofercie znajdą Państwo zajęcia i warsztaty kierowane do dzieci w różnym wieku, młodzieży, osób dorosłych oraz seniorów.
Wśród nich m.in.

Czytaj więcej...Domy Kultury w Ochmanowie i Zakrzowie zapraszają na wycieczkę autokarową do w Parku Dinozaurów i Rozrywki Dinolandia w Inwałdzie

21 sierpnia 2018 godz.7.00

Czytaj więcej...Wspólnie Domy Kultury w Zakrzowie i Ochmanowie na pierwszy miesiąc wakacji przygotował trzy wycieczki, podczas których odwiedziliśmy Tyniec, Radzionków - Częstochowę, Chęciny/zamek/ - Jaskinię Raj oraz Tokarnia - Kielce. Szybko licząc osiem miejsc, więc program napięty, a wycieczki dla bardzo zróżnicowanego „obieżyświata”.

Czytaj więcej...Po udanym majowym kursie witrażu, jaki odbył się wówczas w Domu Kultury w Woli Batorskiej pojawiła się kolejna grupa chętnych do pracy z tak fascynującym, a zarazem trudnym w obróbce materiałem jakim jest szkło. To dla nich, począwszy od 6 lipca przez dwa kolejne, wakacyjne weekendy w Domu Kultury w Ochmanowie zorganizowany został kurs witrażu w technice Tiffany'ego.

Czytaj więcej...Domy Kultury w Zakrzowie, Ochmanowie, Zagórzu i Słomirogu zapraszają dzieci, młodzież i dorosłych na wycieczkę autokarową do Ogrodzieńca i na Pustynię Błędowską

7 sierpnia 2018 godz.7.00

Proponujemy Państwu zwiedzenie:

Czytaj więcej...Domy Kultury zapraszają dzieci, młodzież i dorosłych do udziału w specjalnie przygotowanych wakacyjnych atrakcjach. Cześć Domów Kultury zmieniła godziny pracy, tak by lepiej dostosować je do letnich potrzeb dzieci i młodzieży.

Czytaj więcej...Domy Kultury w Woli Batorskiej i Zabierzowie Bocheńskim zapraszają nie tylko najmłodszych na spotkanie z blisko 1400 zwierzętami z około 270 gatunków.

9 sierpnia 2018 godz.9.00

Podczas spaceru po pięknym Lesie Wolskim będziemy mogli zobaczyć mniej i bardziej znane zwierzęta.

Czytaj więcej...Dom Kultury w Woli Zabierzowskiej zaprasza na wakacyjną wycieczkę do zamku Krzyżtopór, Kurozwęk i Staszowa

9 sierpnia 2018 godz.7.00

W programie wycieczki przewidziano:

Czytaj więcej...Podróże po Polsce to kilkanaście pomysłów na wakacyjne wycieczki jakie Domy Kultury proponują Państwu do wspólnego odwiedzenia. Każdego roku, w okresie wakacyjnym zwiedzamy zarówno te znane, jak i te mniej znane miejsca na mapie południowej Polski. Mamy w kraju wiele ciekawych miejsc, które warto zobaczyć, do których zazwyczaj samodzielnie nie pojedziemy.