Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

wernisa jerozolima midzy niebem a ziemi 1 20190205 1616419719Centrum Kultury w Niepołomicach, Dom Kultury w Woli Batorskiej wraz z autorem serdecznie zapraszają na wernisaż wystawy fotografii ks. Seweryna Puchały, który odbędzie się w niedzielę 17 lutego 2019 o godz.15.00 w Domu Kultury w Woli Batorskiej.

Seweryn Puchała, duchowny, artysta i projektant przygotował zestaw fotografii będących zapisem niezwykłej podróży do Ziemi Świętej.

Tytuł: "Jerozolima między niebem a ziemią" wskazuje na obserwowane przez uważnego fotografa dysonanse i kontrasty budujące to jedno z najbardziej niezwykłych miejsc naznaczone wieloma kulturami i religiami. Autor z dużą wrażliwością reaguje na nieoczywisty pejzaż, a przede wszystkim na sakrum i profanum, codzienności odwiedzonych przez siebie miejsc, które uświęcone tradycją są jednak mocno naznaczone współczesnością.

Zapraszamy Państwa w tą niecodzienną podróż.

Ks. Seweryn Puchała
1981 urodzony w Oświęcimiu
2005 Dyplom z fotografii w Instytucie Twórczej Fotografii FPF US w Opavie w Czechach
2007 Dyplom z wzornictwa (projektowanie komunikacji wizualnej) WFP ASP w Krakowie
2013 Święcenia kapłańskie
2017 Wikariusz parafii MBNP w Woli Batorskiej