Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

mae formy witraowe cd 1 20190204 1619887109Dom Kultury w Ochmanowie zaprasza na warsztaty małych form witrażowych

14 luty 2019 godz.9.00 - 17.00

Podczas warsztatów będziemy kontynuować pracę z małymi formami witrażowymi, doskonalić zdobyte już umiejętności i technikę pracy z witrażem. Prace wykonywane są według własnych pomysłów i projektów.

KAŻDY  MOŻE  DOŁACZYĆ  DO GRUPY i rozpocząć od podstaw swoją przygodę z barwnym szkłem oraz spędzić aktywnie czas w miłej i przyjaznej atmosferze, rozwijając własną  wyobraźnię i zdolności artystyczne, a przy tym wykonać niepowtarzalną ozdobę.

Zajęcia prowadzone są techniką Tiffany'ego i uwzględniają różne stopnie zaawansowania uczestników. Zapraszamy osoby, które pierwszy raz chcą spotkać się z tą techniką, jak i te, które posiadają już pewne umiejętności w wykonywaniu witrażu

Ze względu na kruchość materiału, stosowane narzędzia i technikę pracy warsztaty kierowane są wyłącznie do osób dorosłych.

Spotkanie warsztatowe trwać będzie 8 godzin.

Warsztaty prowadzi pani Renata Krzysztofek.

cena spotkania 80 zł płatne przy zapisie.

Obowiązują zapisy w godzinach pracy Domu Kultury w Ochmanowie tel. 12 281 83 24