Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

somirog ozdoby choinkowe z masy porcelanowej 1 20181207 1343684104Dom Kultury w Słomirogu zaprasza do udziału w warsztatach rękodzieła artystycznego

20 grudnia 2018 godz.18.00
ozdoby choinkowe z masy porcelanowej

Ozdobienie świątecznej choinki własnoręcznie wykonanymi ozdobami to wspaniały pomysł i ogromna satysfakcja zwłaszcza dla najmłodszych.

Natomiast wspólne przygotowanie takich ozdób wraz z dziećmi to nie tylko świetna zabawa, ale również wspaniała okazja do zacieśnienia więzi emocjonalnych z najmłodszymi, poznania ich zdolności i upodobań. To także okazja do podtrzymywania pięknej tradycji wykonywania ozdób choinkowych i być może obudzenia własnych wspomnień z dzieciństwa, kiedy to choinki przyozdabiało się w dużej mierze ręcznie robionymi ozdobami.

Masa porcelanowa daje możliwość samodzielnego wykonania efektownych, prostych i niebanalnych ozdób także dzieciom, z czym najmłodsi z pewnością sobie poradzą.

cena 15 zł