Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

mikoajki z zumb kids 4 20181203 1340823963Święty Mikołaj co roku ma bardzo wiele pracy, więc swoją działalność zaczyna czasem nieco wcześniej. Tak też było tym razem w Woli Zabierzowskiej. Już na 1 grudnia 2018 r. zaplanowana została Zabawa Mikołajkowa dla wszystkich dzieci. O godz. 15.00 Dom Kultury wypełnił się ruchem i gwarem, po to, by za chwilę tanecznym krokiem wszyscy uczestnicy zabawy weszli do sali widowiskowej.


To były ponad dwie godziny intensywnej zabawy, radości i śmiechu. Pod przewodnictwem Marty i Pawła, zarówno najmłodsi uczestnicy, jak i starsi, miło i bardzo aktywnie spędzili czas. Rozpoczęło się od rozgrzewki: było trochę tańca i trochę gimnastyki. A potem przyszedł czas na zdrową rywalizację – uczestnicy podzieleni na grupy mieli okazję wykazać się w najrozmaitszych konkurencjach. Było wiele śmiechu i dobrej zabawy – humory dopisywały zarówno dzieciom, jak i rodzicom. Odbyła się nawet bitwa na śnieżki, czego po aurze za oknem absolutnie nie mogliśmy się spodziewać.


Przewidywany czas nieco się wydłużył, bo nikt nie spodziewał się, że tak szybko minie. Niektórzy wcale nie chcieli się rozstawać. Zabawa była tym lepsza, że uczestnicy przybyli na nią naprawdę licznie – bawiło się z nami ponad 70 osób.

Dziękujemy wszystkim obecnym za przybycie i mamy nadzieję, że dobre wspomnienia z sobotniego, mikołajkowego popołudnia w Woli Zabierzowskiej pozostaną w pamięci biorących w niej udział na długo.

Monika Gądek
instruktor DK w Woli Zabierzowskiej

  • 64 Ogólnopolski Konkurs Recytatorski_1