Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

wystawa poplenerowa 1 20181026 1682595514Centrum Kultury w Niepołomicach - Dom Kultury w Woli Batorskiej zapraszają na wernisaż wystawy poplenerowej „Niepołomice 2018”

19 listopada 2018 godz.18.00
sala główna Domu Kultury w Woli Batorskiej

Plener malarski kierowany do artystów amatorów odbył się w Niepołomicach w pierwszym tygodniu sierpnia. Przedmiotem działań artystycznych była niepołomicka architektura, w tym ratusz, zamek i jego otoczenie, trakt królewski oraz park. Wzięli w nim udział artyści amatorzy, młodzież oraz osoby, które chciały zmierzyć się z nowym artystycznym wyzwaniem i doskonalić swoją technikę.

Na wystawie zaprezentowane zostaną prace powstałe podczas pleneru i doszlifowane nieco później w zaciszu domowym
lub podczas zajęć z panią Natalią.

Plener prowadziła pani Natalia Nowacka, absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie, prowadząca również warsztaty rysunku i malarstwa sztalugowego w Domu Kultury w Woli Batorskiej.

Zaprszamy.