Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

karnawa z zumb 13 20180123 1584149767Styczeń, leniwe sobotnie popołudnie, delikatnie prószący śnieg i aura ogólnie nie sprzyjająca jakiejkolwiek aktywności. Kto by się spodziewał, że w takich okolicznościach przyrody ktoś będzie chciał wyjść spod koca w ciepłym domu? A jednak! Bowiem karnawał nie czeka, karnawał jest i zaprasza do zabawy! Z tą ideą i my nie zamierzaliśmy się kłócić i 20 stycznia w Domu Kultury w Woli Batorskiej rozbrzmiały gorące rytmy.

Tegoroczny karnawał zawitał u nas z przytupem i stwierdził, że w tym roku bawimy się w przy gorących rytmicznych Zumby! Chętnych na taką zabawę było niemało. Licznie przybyli rodzice z dziećmi byli oczarowani klimatem stworzonym przez naszego charyzmatycznego prowadzącego Pawła Błaszkiewicza. Natomiast na twarzach dzieci zagościł wielki uśmiech, bowiem znalazły się one w magicznej krainie rytmów, gdzie odnalazły nie tylko zabawy z balonami, chustą animacyjną, wstęgami i malowaniem twarzy, ale także spotkały ulubionych bohaterów z bajek min. Smerfa i Smerfetkę. Lecz ten karnawał z zumbą był nie tylko dla dzieci! Również dorośli bawili się wybornie. Muzyka rozgrzewała, a uśmiechy na twarzach ich pociech radowały. Z kolei wspólne zabawy z rodzicami bardzo ucieszyły małych uczestników, a konkursy w których brali razem udział były jeszcze lepsze, gdy obfitowały w nagrody i słodkie upominki.

Krótko mówiąc: było radośnie, rytmicznie, kolorowo, słodko i przede wszystkim rodzinnie. Jesteśmy szczęśliwi, że uczestnicy zabawę skończyli z wielkimi uśmiechami na twarzy i mamy nadzieję, że kolejny spotkanie z sobotnią zumbą przyniesie nam jeszcze więcej radości!

Renata Siwek
instruktor Domu Kultury w Woli Batorskiej

  • Karnawał z zumbą_1
  • Karnawał z zumbą_2
  • Karnawał z zumbą_3
  • Karnawał z zumbą_4
  • Karnawał z zumbą_5
  • Karnawał z zumbą_6

więcej w fotorelacji