Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

karnawa z zumb 13 20180123 1584149767Styczeń, leniwe sobotnie popołudnie, delikatnie prószący śnieg i aura ogólnie nie sprzyjająca jakiejkolwiek aktywności. Kto by się spodziewał, że w takich okolicznościach przyrody ktoś będzie chciał wyjść spod koca w ciepłym domu? A jednak! Bowiem karnawał nie czeka, karnawał jest i zaprasza do zabawy! Z tą ideą i my nie zamierzaliśmy się kłócić i 20 stycznia w Domu Kultury w Woli Batorskiej rozbrzmiały gorące rytmy.

Tegoroczny karnawał zawitał u nas z przytupem i stwierdził, że w tym roku bawimy się w przy gorących rytmicznych Zumby! Chętnych na taką zabawę było niemało. Licznie przybyli rodzice z dziećmi byli oczarowani klimatem stworzonym przez naszego charyzmatycznego prowadzącego Pawła Błaszkiewicza. Natomiast na twarzach dzieci zagościł wielki uśmiech, bowiem znalazły się one w magicznej krainie rytmów, gdzie odnalazły nie tylko zabawy z balonami, chustą animacyjną, wstęgami i malowaniem twarzy, ale także spotkały ulubionych bohaterów z bajek min. Smerfa i Smerfetkę. Lecz ten karnawał z zumbą był nie tylko dla dzieci! Również dorośli bawili się wybornie. Muzyka rozgrzewała, a uśmiechy na twarzach ich pociech radowały. Z kolei wspólne zabawy z rodzicami bardzo ucieszyły małych uczestników, a konkursy w których brali razem udział były jeszcze lepsze, gdy obfitowały w nagrody i słodkie upominki.

Krótko mówiąc: było radośnie, rytmicznie, kolorowo, słodko i przede wszystkim rodzinnie. Jesteśmy szczęśliwi, że uczestnicy zabawę skończyli z wielkimi uśmiechami na twarzy i mamy nadzieję, że kolejny spotkanie z sobotnią zumbą przyniesie nam jeszcze więcej radości!

Renata Siwek
instruktor Domu Kultury w Woli Batorskiej

  • Karnawał z zumbą_1
  • Karnawał z zumbą_2
  • Karnawał z zumbą_3
  • Karnawał z zumbą_4
  • Karnawał z zumbą_5
  • Karnawał z zumbą_6

więcej w fotorelacji