Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

rodzinne koldowanie z zespoem talitha kum 1 20180104 1287182152Od kilku lat w okresie świątecznym spotykamy się w licznym gronie na Rodzinnym Kolędowaniu, organizowanym przez Parafię Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

14 stycznia 2018 o godz.17.30 w Domu Kultury w Woli Batorskiej po raz kolejny popłyną najpiękniejsze polskie kolędy. Tym razem akompaniować nam będzie zespół TALITHA KUM, który mieliśmy okazję poznać podczas ŚDM Kraków 2016.

Młodzi muzycy poprowadzili wtedy w Woli Batorskiej koncert uwielbienia w trakcie Pikniku Integracyjnego na boisku sportowym.
Wspólne kolędowanie poprzedzi natomiast przedstawienie przygotowane przez uczniów Szkoły Podstawowej im. Wincentego Witosa w Woli Batorskiej. Spektakl nosi tytuł „Dnia jednego o północy” i będzie doskonałym wprowadzeniem w świąteczny, bożonarodzeniowy nastrój. Jak zawsze, nie zabraknie również kawy i słodkiego poczęstunku dla wszystkich przybyłych. Gorąco zapraszamy. Niech znów popłynie kolęda!