Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

pracownie modelarskie zapraszaj 1 20171007 1174971582Domy Kultury w Staniątkach, Woli Batorskiej i Zabierzowie Bocheńskim zapraszają głównie chłopców, ale nie tylko, do nowo powstałych pracowni modelarskich, w których będą mogli poznać trudną sztukę konstruowania modeli latających.

Modelarstwo lotnicze dla uczestników zajęć i prowadzącego stanowi wspólną pasję i jest sposobem spędzania wolnego czasu. 

Wola Batorska – środa godz.16.00 – 18.00
Zabierzów Bocheński – wtorek godz.16.00 – 18.00
Staniątki – termin zostanie ustalony po skompletowaniu grupy

prowadzący: Krzysztof Gawłowski
cena: 20 zł/m-c

Uczestnicy zajęć uczą się wykonywać różne modele latające z materiałów lekkich, a dobór modeli dostosowany jest od stopnia zaawansowania uczestników. Zajęcia organizowane są w oparciu o program autorski z modelarstwa lotniczego autorstwa p.Krzysztofa Gawłowskiego, odbywają się raz w tygodniu i trwają 2 godziny.

Uczestnicy zajęć biorą udział w zajęciach praktycznych w pelerze zdobywając umiejętności w sterowania i puszczania własnych modeli oraz w zawodach i konkursach organizowanych dla juniorów.