Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

niepoomickie maoretki zapraszaj w swoje szeregi 1 20171007 1127635449Domy Kultury w Staniątkach i Zabierzowie Bocheńskim zapraszają dziewczynki od 7 r.ż. oraz starsze do udziału w zespole Małe Mażoretki i Niepołomickie Mażoretki

Zajęcia odbywają się w

Staniątkach – wtorek godz.17.30 – 19.30
Zabierzów Bocheński – czwartek godz.18.30 – 20.30

prowadzący: Aleksandra Kubik
cena: 25 zł/m-c

Zespół Małe Mażoretki skupia dziewczynki w wieku 7 – 11 lat, które pod okiem choreografa zdobywają umiejętności taneczne, poznają podstawy baletu i tańca oraz uczą się trudnej sztuki żonglowania pałeczką. Dziewczynki prezentują swoje umiejętności podczas lokalnych imprez i uroczystości.

Niepołomickie Mażoretki to grupa dziewcząt powyżej 12 r.ż., które posiadają odpowiednie umiejętności taneczne, w tym elementy baletu i tańca współczesnego oraz opanowane różne techniki posługiwania się pałeczką. Dziewczęta prezentują się podczas uroczystości lokalnych, wyjeżdżają na przeglądy, konkursy i festiwale. Prezentowały swoje umiejętności m.in. w Grecji, Bułgarii i Chorwacji.

Obydwa zespoły Małe Mażoretki i Niepołomickie Mażoretki uczestniczą w zajęciach stałych w swoich macierzystych Domach Kultury, w Zabierzowie Bocheńskim, Zakrzowie i Staniątkach pod okiem wspólnego instruktora, co sprawia, że spójność choreograficzna pozwala na prezentację zespołu jako całości.

Przyjdź, zobacz i dołącz do zespołu. Zapraszamy.