Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

taneczne zmagania z sukcesem 3 20160319 107705869417 marca 2016r zespoły tańca nowoczesnego TEMPTATION z Domu Kultury ze Słomiroga i POWER DANCE z Domu Kultury ze Staniątek wzięły udział w VII Przeglądzie Artystycznym Młodzieży CK-art. w Gdowie.

Przegląd ten adresowany jest do młodzieży gimnazjalnej i ponad gimnazjalnej, działającej w szkołach, domach kultury i placówkach kulturalno - oświatowych z terenu powiatu wielickiego, jak również z terenu sąsiednich powiatów. Jego celem jest pobudzenie wrażliwości i aktywności artystycznej młodych ludziach. Natomiast młodzież ma możliwość zaprezentowania swoich talentów i dokonań z dziedziny: muzyki, literatury, plastyki, fotografii i tańca. Ma również okazję do porównania swoich umiejętności z innymi zespołami oraz wymiany doświadczeń.

Nasze dwa zespoły działające w Domach Kultury po raz drugi brały udział w zmaganiach konkursowych w Gdowie. W tym roku ich prezentacje tańca nowoczesnego na tyle się podobały, że zajęły miejsce na podium. Obydwa zespoły, TEMPTATION ze Słomiroga i POWER DANCE ze Staniątek, jak wskazuje werdykt jury tańczą na tym samym, dobrym poziomie, gdyż zajęły ex equo III miejsce w kategorii zespoły.

I nic w tym dziwnego, gdyż obie grupy od dwóch lat prowadzi instruktora tańca nowoczesnego Diana Król.

Młodzieży obydwu zespołów, w grupie ze Słomiroga mamy jednego chłopaka, gratulujemy i życzymy wytrwałości, bo taniec to przyjemność, ale poprzedzona ciężką pracą.

Krystyna Krupa Samek
instruktor Domu Kultury w Staniątkach

 

joomplucat:559 limit=6|columns=3}

 

więcej fotorelacja