Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

wdziczne prezentacje maoretek 3 20190802 2084913088Niepołomickie Mażoretki w wakacje tego roku nie odpoczywają, ćwiczą i doskonalą swoje umiejętności przed Mistrzostwami Europy, na które zdobyły nominację i wyjeżdżają 14 sierpnia do węgierskiego miasta Gyor, by walczyć o jak najlepszą lokatę. Teraz najważniejsze jest dla nich robić to co lubią i do czego podchodzą z pasją.

Ostatnie sukcesy Niepołomickich Mażoretek sprawiły, że dziewczęta czują się pewnie, są zapraszane na różne występy w gminie i poza nią.

8 czerwca na zaproszenie organizatorów brały udział w happeningu ulicznym zorganizowanym z okazji jubileuszu 70 – lecie Nowej Huty. Żonglując pałeczkami maszerowały w rytmie dźwięków orkiestry dętej, na czele licznego i barwnego korowodu przemieszczającego się głównymi ulicami Nowej Huty. Mimo zmiennej pogody i przelotnego deszczu swoimi popisami budziły wśród widzów podziw i zachwyt, czemu niektórzy dawali dowody po zakończeniu przemarszu.

14 lipca odwiedziły ze swoim programem artystycznym Gawłówek, gdzie odbywało się „Święto lasu”. Była to impreza plenerowa, padał ulewny deszcz ale pomimo, że tańczyły w strugach deszczu i tak się wspaniale zaprezentowały. Tym razem podbiły serca publiczności układami do muzyki nowoczesnej z batonem i flagami.


W ostatnią niedzielę lipca Ludowy Klub Sportowy Tęcza Słomiróg obchodził jubileusz 45-lecie działalności, na którym też można było zobaczyć nasze dziewczęta w przygotowanym programie artystycznym. Przy ładnej pogodzie, w plenerowej scenerii i pięknej panoramie pogórza wielickiego dziewczęta w pełnej gali zaprezentowały swoje umiejętności artystyczne. Ze względu na wakacyjny czas pokazały się w mini formacjach, trio i solo, oczywiście z pałeczkami i flagami. Licznie zgromadzona publiczność nagrodziła je gromkimi brawami.

Jak można było usłyszeć Niepołomickie Mażoretki to kolejna kulturalna wizytówka Centrum Kultury w Niepołomicach oraz Gminy.

Krystyna Krupa Samek
instruktor

  • Wdzięczne prezentacje mażoretek_1
  • Wdzięczne prezentacje mażoretek_2
  • Wdzięczne prezentacje mażoretek_3
  • Wdzięczne prezentacje mażoretek_4
  • Wdzięczne prezentacje mażoretek_5
  • Wdzięczne prezentacje mażoretek_6
  • Wdzięczne prezentacje mażoretek_7
  • Wdzięczne prezentacje mażoretek_8
  • Wdzięczne prezentacje mażoretek_9

więcej fotorelacja