Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

dzwonnik z notre dame 2 20190718 1116627108Domy Kultury zapraszają dzieci na przedstawienie teatralne

Dzwonnik z Notre Dame

29 lipca godz.18.00 Dom Kultury w Ochmanowie

1 sierpnia godz.17.00 Dom Kultury w Woli Zabierzowskiej

Dzwonnik z Notre Dame to spektakl na podstawie powieści Wiktora Hugo inspirowany filmem animowanym Disneya. Akcja rozgrywa się w Paryżu, gdzie odbywa się coroczne święto głupców podczas, którego wybierana jest najśmieszniejsza twarz. Przez przypadek zwycięzcą okazuje się dzwonnik o imieniu Quasimodo zamieszkujący katedrę Notre Dame.

Mieszkający do tej pory w ukryciu dzwonnik wyszedł z niej bez pozwolenia swojego pana sędziego Frollo co bardzo go rozzłościło. Sędzia nie lubi sprzeciwu, rządzi miastem twardą ręką i postanawia odegrać się na dzwonniku. W całą sytuację miesza się Esmeralda, która pragnie pomóc dzwonnikowi.

Przedstawienie uczy i wskazuje potrzebę pomagania innym oraz tego, że ważniejsze od wyglądu jest wnętrze człowieka.

W spektaklu można usłyszeć cztery utwory zaśpiewane na żywo, dwie zabawy z dziećmi oraz z wybraną dorosłą osobą z publiczności.

Przedstawienie jest wesołe oraz przystępne dla najmłodszych.


WSTĘP WOLNY

dzwonnik z notre dame 1 20190718 1516382940