Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

ii plener malarski niepoomice 2019 1 20190702 1950952527Centrum Kultury w Niepołomicach wraz z Domem Kultury w Woli Batorskiej zapraszają do spędzenia jednego wakacyjnego tygodnia z pędzlem i sztalugą podczas pleneru malarskiego, zaplanowanego w centrum Niepołomic.

Plener trwał będzie pięć kolejnych dni, codziennie od
29 lipca do 2 sierpnia 2019
w godz.10.00 - 13.00.    

Spotkania w plenerze kierowane są szczególnie do uzdolnionej młodzieży i artystów  amatorów, a także do osób pragnących zmierzyć się z nowym artystycznym wyzwanie i doskonalić  swoją technikę.

    Przedmiotem tegorocznego pleneru będzie niepołomicka architektura i pejzaż - okolice zamku królewskiego, niepołomickiego rynku, kościoła i ratusza. Przewidujemy prace rysunkowe i malarskie oraz szkice z natury.
    
    Plener poprowadzi pani Natalia Nowacka, absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie, prowadząca między innymi rysunek i malarstwo sztalugowe w Domu Kultury w Woli Batorskiej.

cena: 100 zł

Zapisy do 20 lipca 2019  poprzez fb, pocztą elektroniczną na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub tel.12 281 11 17/godz.8 - 14/.

Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszenia.
Zapewniamy potrzebne materiały i narzędzia.