Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

wakacyjne witraowanie 1 20190625 1418499801Dom Kultury w Ochmanowie zaprasza na kolejne warsztaty z cyklu małe formy witrażowe

13 lipca 2019 godz.9.00 - 17.00
technika od podstaw

Jak przekonała się grupa uczestników zajęć praca z barwnym szkłem to fascynujące i wciągające zajęcie. Niemal każda osoba , która spróbowała tej formy aktywności artystycznej pozostaje z nami. W wakacje zapraszamy osoby, które chciałyby spróbować swoich sił i rozpocząć przygodę z witrażem.

Nie trzeba pięknie malować i rysować, aby stworzyć takie dzieło. Wystarczy uruchomić własne pokłady wyobraźni, dodać zapału, staranności i precyzji, dorzucić chwilę czasu i duża dawka satysfakcji z oryginalnego dzieła jest zapewniona.


Prowadząca zajęcia pani Renata Krzysztofek prowadzi uczestników indywidualnie, krok po kroku przez cały proces projektowania i tworzenia witrażu. Każdy nauczy się tutaj ciąć, obłamywać i szlifować szkło, pozna narzędzia niezbędne do pracy.

KAŻDY MOŻE DOŁACZYĆ DO GRUPY.

Cena spotkania 80 zł

Obowiązują zapisy w godzinach pracy Domu Kultury w Ochmanowie tel. 12 281 83 24