Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

dzie dziecka z domem kultury w zakrzowcu 1 20190607 1503809860W dzisiejszym świecie wszyscy jesteśmy mocno zabiegani. Wspaniałą okazją do tego, aby spędzić wspólnie z najbliższymi troszkę czasu, okazał się organizowany przez Dom Kultury w Zakrzowcu rodzinny wyjazd z okazji Dnia Dziecka. 1 czerwca, zgrana grupka dorosłych i dzieci, wyruszyła w poszukiwaniu  przygody do Muzeum Lotnictwa w Krakowie.

Organizowany tam „Dzień Dziecka Małopolskich Służb Mundurowych” skierowany był zarówno do rodzin związanych ze służbą mundurową, jak i tych, które planowały w ciekawy sposób spędzić czas wolny. Planowaliśmy ;-)

Pogoda dopisała i słońce wprawiło nas w jeszcze lepsze humory, a atrakcje na miejscu przeszły nasze najśmielsze oczekiwania. Zwiedziliśmy Muzeum Lotnictwa w Krakowie i mieliśmy możliwość obejrzenia samolotów oraz sprzętu lotniczego. Braliśmy udział w pokazach sprzętu i wyposażenia poszczególnych służb mundurowych: Policji, Straży Pożarnej, Służby Więziennej, Wojska Polskiego, Straży Miejskiej. Uczestniczyliśmy w koncertach, pokazach sportowych, psów służbowych, wyszkolenia funkcjonariuszy oraz w konkursach z nagrodami. Dodatkowo na wszystkie dzieci czekały zjeżdżalnie, fotobudka, tor przeszkód, euro bungee, trampoliny, baseny, kolejka elektryczna, konkursy, zabawy i wiele, wiele innych.


Oj, działo się!


Oczarowani wracaliśmy do domów, snując plany na kolejne wspólne przedsięwzięcia.


Ogromne podziękowania dla Pani Dyrektor Centrum Kultury w Niepołomicach - Małgorzaty Gajda oraz Mariusza Hoffmana, za umożliwienie i pomoc w zrealizowaniu tak wspaniałego, niepowtarzalnego Dnia Dziecka.


Urszula Turecka

instruktor Domu Kultury w Zakrzowcu

  • Dzień Dziecka z Domem Kultury w Zakrzowcu_1
  • Dzień Dziecka z Domem Kultury w Zakrzowcu_2
  • Dzień Dziecka z Domem Kultury w Zakrzowcu_3
  • Dzień Dziecka z Domem Kultury w Zakrzowcu_4
  • Dzień Dziecka z Domem Kultury w Zakrzowcu_5
  • Dzień Dziecka z Domem Kultury w Zakrzowcu_6
  • Dzień Dziecka z Domem Kultury w Zakrzowcu_7
  • Dzień Dziecka z Domem Kultury w Zakrzowcu_8
  • Dzień Dziecka z Domem Kultury w Zakrzowcu_9

więcej fotorelacja