Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

mae formy witraowe technika od podstaw 1 20190529 1259337967Dom Kultury w Ochmanowie zaprasza na warsztaty witrażowe

15 czerwca 2019 godz.9.00 - 17.00
małe formy witrażowe - technika od podstaw

Praca z barwnym szkłem to fascynujące zajęcia. W czerwcu zapraszamy na nie osoby, które chciałyby poznać technikę i rozpocząć przygodę z witrażem.

Prowadząca zajęcia pani Renata Krzysztofek poprowadzi uczestników krok po kroku przez cały proces projektowania i tworzenia witrażu. Każdy nauczy się ciąć, obłamywać i szlifować szkło, pozna narzędzia niezbędne do pracy.

Szkło, jako wyjątkowy materiał, zastosowany w odpowiedniej technice, a z taką mamy do czynie-nia, daje każdemu możliwość wykonania pięknego dzieła. Nie trzeba pięknie malować i rysować, aby stworzyć takie dzieło. Wystarczy uruchomić własne pokłady wyobraźni, dodać zapału, staran-ności i precyzji, dorzucić chwilę czasu i duża dawka satysfakcji z oryginalnego dzieła jest zapew-niona.


Zajęcia prowadzone są w technice Tiffany'ego. Ze względu na kruchość materiału, stosowane narzędzia i technikę pracy warsztaty kierowane są wyłącznie do osób dorosłych.

Spotkanie warsztatowe trwać będzie 8 godzin podczas, którego uczestnicy wykonają małą formę witrażową według własnego projektu, które po zakończeniu zajęć zabiorą ze sobą.

Zapraszamy osoby, które pierwszy raz chcą spotkać się z tą techniką. KAŻDY MOŻE DOŁACZYĆ DO GRUPY.

Cena spotkania 80 zł

Obowiązują zapisy w godzinach pracy Domu Kultury w Ochmanowie tel. 12 281 83 24