Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

sobota z sukcesami 3 20190314 1267671952III miejsce w Ogólnopolskich Zawodach Modeli Szybowców Halowych konkurencji F1N w kategorii wiekowej młodzików wywalczył Michał Kuchta z modelarni w Zabierzowie Bocheńskim.

Kawałek patyczka, trochę balsy, plastikowe sterowniki i trochę plasteliny wystarczy, aby stworzyć model szybowca, który poleci. Jeśli w ten proces tworzenia dołożymy wytrwałość i zaangażowanie, to szybowiec poleci po sukces.

Taka postawa cechuje pasjonatów, którzy uczęszczają do Pracowni Modeli Latających i Kosmicznych w Domach Kultury w Zabierzowie Bocheńskim i Woli Batorskiej. Kolejny raz trochę namieszali w czołówce zwycięzców podczas odbywających się w Chrzanowie w dniu 9 marca 2019 roku Ogólnopolskich Zawodach Modeli Szybowców Halowych konkurencji F1N.

III miejsce Michał Kuchta bardoz cieszy, tym bardziej że zawody te zaliczane są do klasyfikacji Pucharu Polski. Z naszych pracowni do Chorzanowa pojechali jeszcze i brali udział w zawodach: Mikołaj Szewczyk (8 m.), Marcel Włodarz (15 m.) i Bernard Samek (16 m.) – wszyscy uczęszczają do modelarni w Woli Batorskiej.

W chrzanowskich zawodach zwyciężyła Barbara Durkalec przed Julią Łubek – obydwie z LOK Bieruń. Gratulujemy.

Jest to już drugie podium naszych modelarzy w tegorocznych zmaganiach pucharowych, a punkty lecą do puli…

Maria Strzelec
instruktor Domu Kultury
w Zabierzowie Bocheńskim

 

  • Sobota z sukcesami_1
  • Sobota z sukcesami_2
  • Sobota z sukcesami_3