Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

34 festiwal teatrow dzieci i modziey bajdurek 1 20190412 1250783895Centrum Kultury  w Niepołomicach  zaprasza do udziału w 34.Festiwalu Teatrów Dzieci i Młodzieży BAJDUREK  - eliminacje dla powiatu wielickiego.

I Etap – eliminacje dla powiatu wielickiego odbędą się w Domu Kultury w Woli Zabierzowskiej w dniu 25 kwietnia 2019 roku od godz.9.00

Festiwal stwarza możliwość twórczych poszukiwań inscenizacyjnych, scenograficznych, upowszechniania kultury żywego słowa wśród dzieci i młodzieży oraz konfrontacji, wymiany doświadczeń. Stwarza warunki do prezentacji dorobku artystycznego dziecięcych i młodzieżowych zespołów teatralnych, pracujących w przedszkolach, szkołach podstawowych, gimnazjach, ogniskach pracy pozaszkolnej, instytucjach kultury.

W Festiwalu mogą uczestniczyć grupy teatralne z przedszkoli, szkół podstawowych oraz gimnazjów. Wiek uczestników nie może przekraczać 16 lat.

Wypełnione Karty uczestnika prosimy przesłać do dnia 5 kwietnia 2019 r. na adres: Centrum Kultury w Niepołomicach, ul. Bocheńska 26, 32 - 005 Niepołomice lub drogą elektroniczną: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Organizatorem głównym Festiwalu jest Małopolskie Centrum Kultury SOKÓŁ w Nowym Sączu, które zaprosi zwycięzcę eliminacji powiatowych do udziału w FINALE odbywającym się 11 - 13 czerwca 2019 r. w Nowy Sączu. Organizatorem etapu powiatowego jest Centrum Kultury w Niepołomicach.

Karta zgłoszenia

Regulamin