Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

uczestnicy naszych zaj wrod najlepszych 1 20190209 1604197512

Podczas tegorocznej Gali Sportu dwoje uczestników zajęć prowadzonych w Domu Kultury w Zabierzowie Bocheńskim znalazło się wśród nominowanych do nagrody w kategorii Odkrycie Roku, są to Weronika Wesołowska i Mateusz Pichór

Zwyciężyła Weronika Wesołowska

Weronika należy do grupy Niepołomickie Mażoretki, w programie ma również występy solowe. W 2018 roku podczas Mistrzostw Polski Mażoretek w Leżajsku zdobyła tytuł  Mistrzyni Polski Mażoretek w prezentacji z flagą. Uczestniczyła też z całym zespołem w Mistrzostwach Europy w Opatiji w Chorwacji. Tam zajęła w kategorii BAT SEN SOLO 11 miejsce i była najwyżej klasyfikowaną zawodniczką z Polski.
Niepołomickie Mażoretki prowadzi instruktor Aleksandra Kubik.

Mateusz Pichór jest uczestnikiem zajęć w Pracowni Modeli Latających i Kosmicznych. Zwyciężył w Mistrzostwach Aeroklubu Krakowskiego w kategorii młodzików Szybowców F1N, zajął I miejsce w Ogólnopolskich zawodach w Kopalni Soli w Bochni, zdobył z drużyną wicemistrzostwo Polski Juniorów. Te nagrody dały mu V miejsce w klasyfikacji Pucharu Polski.
Instruktorem Pracowni Modeli Latających i Kosmicznych jest pan Krzysztof Gawłowski.

To tylko niektóre z osiągnięć nominowanych.

Gala Sportu i wręczenie nagród odbyło się 5 lutego 2018 w Małopolskim Centrum Dźwięku i Słowa w Niepołomicach.

Wszystkim, którzy zwyciężyli i znależli się na listach nominowanych GRATULUJEMY!.
Sukces nie przychodzi sam, na sukces trzeba sobie zapracować.