facebook_page_plugin

Czytaj więcej...W sobotę 19 listopada 2016 Niepołomickie Mażoretki wystąpiły w pięknej, nowej hali widowiskowo sportowej w Gdowie. Były zaproszone do udziału w Jubileuszu 50 lecia działalności Reprezentacyjnej Orkiestry Dętej Gminy Gdów.

Czytaj więcej...W sobotę 24 września 2016 Niepołomickie Mażoretki miały przyjemność brać udział w projekcie pod nazwą: Szukamy Skarbów Wielickiej Kopalni Soli. Celem zadania było działanie na rzecz stowarzyszeń oraz fundacji zrzeszających dzieci i osoby niepełnosprawne. Dziewczęta z naszego zespołu zostały wolontariuszami tego projektu.

Czytaj więcej...Niepołomickie Mażoretki kolejny raz potwierdziły swoje wysokie umiejętności. W niedzielę 1maja 2016 roku brały udział w Otwartych Mistrzostwach Mażoretek Polski Południowo Wschodniej w Pustkowie k/Dębicy, które są też przepustką do zdobycia kwalifikacji na Mistrzostwa Polski.

Czytaj więcej...Niepołomickie Mażoretki tym razem pokazały swój kunszt podczas Święta Muzyki w Grasbrunn w powiecie monachijskim. Pojechały tam wraz z Orkiestrą Dętą Lira z Niepołomic. Organizatorem wyjazdu było Starostwo Powiatowe w Wieliczce w ramach współpracy partnerskiej. Wyjechaliśmy późnym wieczorem 3 września. Noc w wygodnym autokarze minęła szybko.

Czytaj więcej...W miniony weekend 25 - 26 lipca Wieliczka obchodziła swoje doroczne święto, czyli Dni Świętej Kingi.

Do wspólnego świętowania organizatorzy zaprosili również Niepołomickie Mażoretki, które w sobotnie popołudnie uczestniczyły w paradzie ulicami miasta, rozpoczynającej to piękne święto.

Czytaj więcej...18 i 19 lipca niepołomicka jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej świętowała Jubileusz 125-lecie swojej jednostki.

W bogatej części artystycznej występowały również nasze grupy artystyczne: Niepołomickie Mażoretki i Zespół śpiewaczy Wrzos.

Czytaj więcej...Zespół Niepołomickich Mażoretek dostała wiatr w żagle po tym, kiedy w Pustkowie zdobył nominację do udziału w Mistrzostwach Polski Mażoretek, Tamburmajorek i Cheerleaderek, które odbyły się w pięknej hali widowiskowo sportowej zakładów azotowych w Kędzierzynie Koźlu.

Wyjechaliśmy bladym świtem, by dotrzeć na czas. Podróż minęła szybko, dotarliśmy bez problemów. W piątek, 21 maja 2015 cały zespół, czyli 11 mażoretek z instruktorką Aleksandrą Kubik oraz pod czujnym okiem Stanisławy Zielińskiej i Marii Strzelec, zameldował się odpowiednio wcześnie w miejscu rywalizacji.

Czytaj więcej...1 maja 2015 Niepołomickie Mażoretki uczestniczyły w IV Otwartych Mistrzostwach Mażoretek, Tamburmajorek i Cheerleaderek Polski Południowo - Wschodniej (woj. lubelskie, małopolskie i podkarpackie).

Mistrzostwa odbyły się w Pustkowie – Osiedlu koło Dębicy.

Czytaj więcej...Do wiosny jeszcze daleko, temperatura dość niska, a nasze mażoretki rozpoczęły już sezon plenerowych występów. Pierwszy w tym roku pokaz plenerowy można było podziwiać na terenie 16 batalionu powietrznodesantowego w Krakowie, popularnych czerwonych beretów.

Czytaj więcej...12 października 2014 odbyła się XIII Pielgrzymka Strażaków do Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Łagiewnikach.

Setki pocztów sztandarowych, kompanie reprezentacyjne Strażaków Ochotników i Państwowej Straży Pożarnej wraz z rodzinami defilowały w takt muzyki wykonywanej przez Niepołomicką Orkiestrę z towarzyszeniem Mażoretek.