Dom Kultury w Zagórzu
Zagórze 170
32 – 005 Niepołomice
tel.12 281-80-52
e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Instruktor – Barbara Wdaniec

czynny:
poniedziałek – godz.14.30 - 22.30
wtorek - godz.13.00 – 21.00
środa –godz.14.30 - 22.30
czwartek –godz.13.00 - 21.00
piątek –godz.12.00 - 20.00 (godz.12.00 - 14.00 godziny administracyjne)
sobota – nieczynne 

Dom Kultury zaprasza do zapisów na zajęcia

  • zajęcia w Domu Kultury w Zagórzu_1
  • zajęcia w Domu Kultury w Zagórzu_2
  • zajęcia w Domu Kultury w Zagórzu_3
  • zajęcia w Domu Kultury w Zagórzu_4
  • zajęcia w Domu Kultury w Zagórzu_5
  • zajęcia w Domu Kultury w Zagórzu_6
  • zajęcia w Domu Kultury w Zagórzu_7
  • zajęcia w Domu Kultury w Zagórzu_8
  • zajęcia w Domu Kultury w Zagórzu_9
  • zajęcia w Domu Kultury w Zagórzu_10
  • zajęcia w Domu Kultury w Zagórzu_11
  • zajęcia w Domu Kultury w Zagórzu_12
  • zajęcia w Domu Kultury w Zagórzu_13

Zajęcia STAŁE - PAŹDZIERNIK  2017 

rodzaj zajęć  realizacja
Warsztaty teatralne dla dzieci poniedziałek - godz.16.00 - 17.00
Zumba kids dla dzieci 4 - 12 lat poniedziałek - godz.17.45 - 18.45
Zumba fitness poniedziałek - godz.19.00 - 20.00
Warsztaty tańca ludowego ZPiT Zagórzanie poniedziałek - godz.20.00 - 22.00
Warsztaty artystycznego projektowania ubiorów wtorek - godz.16.00 - 18.00
Aerobik dla dziewcząt i kobiet wtorek - godz.19.30 - 20.30
Muzyka dla Smyka 3+ środa - godz.16.15 - 17.00
Nauka/doskonalenie gry na gitarze środa - godz.17.00 - 17.45
Warsztaty tańca ludowego ZPiT Mali Zagórzanie środa - godz.18.00 - 20.00 
ZPiT Zagórzanie warsztaty wokalne - emisja głosu środa - godz.19.00 - 20.00
Warsztaty tańca ludowego ZPiT Zagórzanie środa - godz.20.00 - 22.00
Warsztaty plastyczne dla dzieci czwartek - godz.16.15 - 17.45
Aerobik dla dziewcząt i kobiet czwartek - godz.19.30 - 20.30
Popołudnie z grami planszowymi piątek - godz.14.00 - 15.00
Kuchnia polska dla dzieci 10+ piątek - godz.15.30 - 17.00
Budowa i programowanie robotów piątek - godz.16.00 - 17.30 
Nordic Waking  piątek - godz.19.00 - 20.00 
Spotkania Koła Gospodyń  II piątek m-ca  piątek - godz.19.00 - 21.00 
Gry planszowe i stolikowe codziennie w godz. pracy placówki
Tenis stołowy codziennie w godz. pracy placówki
Kawiarenka internetowa  codziennie w godz. pracy placówki